Radiniai

Randu ant tako visokio turto. Iš jo galima daug spręsti apie rajono papročius. Tarkim cigarečių bikai, aišku, jų čia visur pilna. Aplink naujuosius dangoraižius mėtos hytsų gilzės, o neriant gilyn į medinukus prasideda vis labiau kontrabandiniai brendai. Ir tie patys cigariukų pakeliai verti dėmesio, tarsi bandytų kokią žinutę perduoti. Premjer Bond Kiss Minsk. 

O jei akylesnė akis galima užmatyti po švenčių likusių nesprogusių petardų. Kol dar sniegas neužslepė galima pasirankioti visokių Žukių, Korsarkių, Bitučių. Šalia gali ir kokį nutrauktą pirštą rast, kaip priedas-priminimas, kad atsargiai su šitais.

Pagal išbarstytus dantis galima daryti prielaidas, kur rajone pavojingiausia ir tuo pačiu pigiausia atsikratyt pieniniais dantimis. 

Yra ir tokių istorinių niekam neįdomių artefaktų. Kasinėjant randu centų iš caro maro laikų. Deja nieko negalima už juos gaut, gal tik prie Kalvarkių turgaus kokiam dedulei prastumt. Į tą pačią kategoriją priskirčiau ir mažus neaiškios paskirties butelaičius. Esu radęs belenkiek jų palėpej. Atrodo kaip vaistų mikstūrom laikyt. Arba puikus vieno gurkšnio odekalonas.

PLOKŠTĖ: BOOM / CENTAS

vietinio gyventojo šnipiškių gidas